Przejdź do treści głównej

Rejestracja na VIII Doroczne Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-04-25 10:42

Jest już otwarta rejestracja na VIII Doroczne Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego (SUERMB), które odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2017 r. w Berlinie. O wydarzeniu pisaliśmy kilka tygodni temu tutaj. Tematem przewodnim tegorocznego Forum jest łączność (connectivity), co podkreśla potrzebę zintensyfikowania kontaktów w regionie Morza Bałtyckiego i regionach sąsiednich. Tworzenie powiązań ma istotne znaczenie dla działalności naukowej i badawczej, wymiany kulturalnej, transportu i komunikacji, energii oraz dla nowoczesnego biznesu opartego na sieciach współpracy. Łączność rozumiana jest także jako wszechstronna współpraca władz wszystkich szczebli.

Forum jest poprzedzone półdniowym (13 czerwca) Szczytem Bałtyckiego Forum Rozwoju (Baltic Development Forum), który w tym roku skoncentruje się na wzroście gospodarczym generowanym m.in. przez zrównoważony rozwój i zaangażowanie społeczne.

Aby wziąć udział w VIII Forum SUERMB i/lub w Szczycie Bałtyckiego Forum Rozwoju należy wypełnić formularz rejestracyjny. Rejestracja na Forum będzie ważna dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego (czas oczekiwania do 10 dni). Rejestrować się można do 26 maja br., jednak liczba miejsc jest ograniczona do 800. 

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się tutaj.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś