Przejdź do treści głównej

Konferencja Interreg V-A RCz-PL "Czy współpraca się opłaca ? " - podsumowanie


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-12-10 08:00

„Czy współpraca się opłaca?” to polsko-czeska konferencja poświęcona Interreg V-A Republika Czeska – Polska, która odbyła się 6 grudnia br. w Hotelu Liburnia w Cieszynie. Organizatorem był Regionalny Punkt Kontaktowy Programu w województwie śląskim, który przygotował konferencję we współpracy z Euroregionem Śląsk Cieszyński i Regionalnym Punktem Kontaktowym w Kraju Morawskośląskim.

Cel konferencji został osiągnięty ! Wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, iż współpraca na polsko-czeskim pograniczu się opłaca !  Prezentacje beneficjentów Interreg V-A RCz-PL z obszaru województwa śląskiego i Kraju Morawskośląskiego tylko utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że pomimo wielu trudności realizacja wszelkich działań w ramach wspólnych, transgranicznych projektów przynosi korzyści i to zarówno o wymiarze społecznym jak i gospodarczym.

Serdecznie dziękujemy za udział w konferencji: prelegentom, przedstawicielom instytucji wdrażających Program, partnerom projektów realizowanych na pograniczu, przedstawicielom gmin, miast, powiatów zainteresowanych efektami realizowanych przedsięwzięć i wszystkim pozostałym uczestnikom.

Logo_cz_pl_eu_barevne

        Prezentacje z konferencji

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś