Przejdź do treści głównej

10. rocznica przystąpienia do Schengen - Międzynarodowa Konferencja


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-11-28 07:06

Centrum Rozwoju Regionalnego Republiki Czeskiej oraz Euroregion Śląsk Cieszyński mają zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Międzynarodową przy okazji obchodów 10. rocznicy wstąpienia Polski i Republiki Czeskiej do Układu z Schengen.

Celem konferencji jest przybliżenie opinii publicznej tematyki związanej z Układem z Schengen, podsumowaniem dotychczasowego funkcjonowania w jej ramach, wskazanie jej wad i zalet oraz pokazanie w jaki sposób zmieniał obszary przygraniczne w kontekście integracji europejskiej.
W konferencji wezmą udział zaproszeni goście z Polski, Czech, Litwy, Austrii, Słowacji, Francji, Niemiec, i innych krajów, przedstawiciele Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, przedstawiciele władz regionalnych i krajowych, przedstawiciele sektora pozarządowego i szeroka opinia publiczna.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy !

Formularz zgłoszeniowy online / Online registration form

Udział w konferencji jest bezpłatny

Podczas konferencji zapewnione będzie tłumaczenie na język: polski, czeski i angielski.

Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 1 grudnia 2017r.

Więcej informacji http://pl.cz-pl.eu/konferencje-szkolenia-seminaria-konsultacje-open-day/konferencje-wydarzenia-roczne/konferencj-midzynarodow-przy-okazji-obchodow-10-rocznicy-wstpienia-republiki-czeskiej-i-polski-do-ukadu-z-schengen

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś