Przejdź do treści głównej

Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku!


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-09-25 15:12

eusbsr_logo

Dziesiąte Forum SUERMB odbędzie się w Gdańsku, w dniach 13-13 czerwca 2019 r. Głównym tematem forum będzie „Gospodarka w obiegu zamkniętym i współdzielenia jako odpowiedź na wyzwania demograficzne i środowiskowe w Regionie Morza Bałtyckiego”. Organizatorem przedsięwzięcia będzie Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego wraz z organizacją Baltic Sea Subregional Co-operation, a partnerami strategicznymi Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Komisja Europejska.

Rejestracja na wydarzenie ma zostać uruchomiona w kwietniu 2019 r., ale już dziś organizatorzy proszą o zarezerwowanie sobie tej daty w kalendarzu.

Organizowane od 2010 r. dwudniowe Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego (SUERMB) jest najważniejszą doroczną imprezą gromadzącą interesariuszy Strategii i instytucje zainteresowane współpracą w regionie bałtyckim. Przez lata Forum SUERMB stało się rozpoznawalnym wydarzeniem w Europie Północnej, przyciągającym gości z ponad kilkunastu krajów. Tegoroczna edycja w Estonii zgromadziła ok. 800 uczestników, w tym przedstawicieli instytucji rządowych, regionalnych, ośrodków badawczych, biznesu, NGO, itp.

InterregBSR_logo_75x26mm_rgb

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś