Przejdź do treści głównej

Konsultacje on-line z ekspertami Interreg Europa Środkowa


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-12-01 14:05

Program współpracy transnarodowej Interreg Europa Środkowa zaprasza do wzięcia udziału w internetowym seminarium organizowanym przez ekspertów ze Wspólnego Sekretariatu. Transmisja będzie dostępna na kanale Youtube programu Interreg Europa Środkowa 19 grudnia 2017 r. w godzinach 10.00 - 11.30.

Webinarium umożliwi uzyskanie odpowiedzi na pytania, które nurtują wnioskodawców przygotowujących projekty do trzeciego naboru. Pytania, które zamierzają Państwo zadać, można wcześniej przesłać na adres: info@interreg-central.eu, wpisując w tytule maila: "Q&A Webinar". Webinarium prowadzone będzie w języku angielskim.

3. nabór wniosków w programie Intereg Europa Środkowa trwa do 25 stycznia 2018 r. Wnioski o dofinansowanie można składać z zakresu innowacji, gospodarki niskoemisyjnej, dziedzictwa naturalnego i kulturowego oraz transportu. Dofinansowanie polskich partnerów może wynieść do 85%. Polscy partnerzy wiodący projektów transnarodowych mają prawo do skorzystania ze środków rezerwy budżetowej celem pokrycia części swojego wkładu własnego.


Linki zewnętrzne
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś