Przejdź do treści głównej

Możliwości realizacji projektów z zakresu edukacji i transportu multimodalnego (Interreg Polska-Słowacja)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-11-30 11:26

W marcu przyszłego roku, w ramach Programu Interreg Polska-Słowacja, planowane jest ogłoszenie naborów na polsko-słowackie projekty z zakresu edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie oraz transportu multimodalnego. Potencjalnymi wnioskodawcami Programu mogą być m.in. organy administracji rządowej i samorządowej, ich związki i stowarzyszenia,  jednostki ustanowione przez państwo lub samorząd w celu zapewnienia usług publicznych, organizacje pozarządowe non-profit, Europejskie Ugrupowania Współpracy Terytorialnej, instytucje systemu oświaty i szkoły wyższe, placówki kształcenia zawodowego, jednostki naukowe. Pełny katalog wnioskodawców, którzy mogą ubiegać się o dofinansowanie projektów w ramach Programu zawiera załącznik nr 1 do Podręcznika beneficjenta.

Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi materiałami dotyczącymi edukacji i transportu multimodalnego, które mogą okazać się pomocne w pracy nad polsko-słowackimi propozycjami projektów.

Instytucje zainteresowane przygotowaniem transgranicznego projektu mogą uzyskać pomoc w przygotowaniu projektu w Regionalnych Punktach Kontaktowych działających w regionach objętych Programem.

 

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś