Przejdź do treści głównej

Nagroda transgraniczna "Sail of Papenburg" 2018


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-06-29 13:15

ageg_logo

Stowarzyszenie Europejskich Regionów Przygranicznych przyjmuje zgłoszenia do konkursu o nagrodę transgraniczną "Sail of Papenburg", przyznawaną za wybitne osiągnięcia w zakresie współpracy transgranicznej.

W konkursie nagradzane są wyjątkowe przedsięwzięcia podejmowane przez lub realizowane w jednym z regionów przygranicznych, a związane z zagadnieniami z zakresu kultury, gospodarki, ochrony środowiska itp. Nagroda ma za cel promować znakomite strategie, projekty czy rozwiązania mające na celu stymulowanie współpracy prowadzonej co najmniej ponad jedną granicą państwową. Oceny złożonych aplikacji dokonuje niezależne jury mianowane przez Komitet Wykonawczy Stowarzyszenia Europejskich Regionów Przygranicznych. Hasłem przewodnim tegorocznego konkursu jest: Edukacja i zatrudnienie w regionach przygranicznych. Kandydatury należy składać w jezyku angielskim przed upływem 15 lipca br.  Wręczenie nagród odbędzie się podczas dorocznej konferencji Stowarzyszenia Europejskich Regionów Przygranicznych w dniach 20-21 września w Finlandii.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęła Corina Cretu, Komisarz ds. polityki regionalnej w Komisji Europejskiej.

Formularz wniosku i szczegóły na temat nagrody transgranicznej „Sail of Papenburg” 2018 r. można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia Europejskich Regionów Przygranicznych.

Prix Transfrontalier ARFE 2018

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś