Przejdź do treści głównej

Otwarcie naboru na tworzenie platform projektowych w Interreg Region Morza Bałtyckiego


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-10-06 14:04

W ramach programu Interreg Region Morza Bałtyckiego został otwarty nabór na aplikacje do platform projektowych, które przyczyniać się będą do współpracy między beneficjentami w celu zwiększenia wpływu i oddziaływania projektów realizowanych w Interreg Region Morza Bałtyckiego oraz innych projektów finansowanych z UE, które są wdrażane na tym obszarze.

Główną rolą platform projektowych jest przyczynienie się do budowania potencjału instytucjonalnego w regionie i zmaksymalizowanie efektów wdrażanych projektów.

Całkowity budżet przeznaczony na finansowanie platform projektowych wynosi do 1 miliona euro. W zależności od jakości aplikacji, od 4 do 6 platform może otrzymać dofinansowanie.

Nabór jest otwarty dla następujących celów szczegółowych programu: inteligentne specjalizacje dla priorytetu 1 (Potencjał dla innowacji), przejrzyste wody i niebieski wzrost dla priorytetu 2 (efektywne zarządzanie zasobami naturalnymi), a także interoperacyjność, bezpieczeństwo na morzu i przyjazna dla środowiska żegluga dla priorytetu 3 (zrównoważony transport).

Wszyscy zainteresowani złożeniem aplikacji, zobowiązani są do konsultacji pomysłu projektowego z Instytucją Zarządzającą/Wspólnym Sekretariatem. Jest to warunek niezbędny do uzyskania dostępu do internetowego systemu aplikacji (BAMOS), służącego do tworzenia pełnych wniosków projektowych. Termin składania wniosków upływa 28 lutego 2018 r.

Zachęcamy do odwiedzenia strony programu w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naboru.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś