Przejdź do treści głównej

Możliwość uzyskania informacji dotyczących pomysłu projektowego (Interreg Europa)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-03-21 12:33

Masz pomysł projektowy związany z programem Interreg Europa? Chcesz przygotować aplikację i złożyć ją podczas trzeciego naboru wniosków projektowych? Nie przegap okazji, aby otrzymać indywidualną opinię na temat pomysłu na projekt.

Wspólny Sekretariat programu Interreg Europa oferuje szeroki asortyment pomocy dla wnioskodawców przygotowujących propozycje projektowe. Istnieje możliwość skorzystania z bezpośrednich konsultacji podczas międzynarodowych wydarzeń w poszczególnych państwach, w których uczestniczą przedstawiciele Wspólnego Sekretariatu. Inne sposoby uzyskania informacji zwrotnych na temat projektu to: skype, telefon, bądź forma pisemna.

W przypadku skorzystania z samodzielnej oceny online i upewnienia się, że pomysł na projekt jest odpowiedni z punktu widzenia programu Interreg Europa, można starać się o dodatkowe informacje w następujący sposób:

  1. Logowanie lub rejestracja w społeczności Interreg Europa.
  2. Publikacja pomysłu projektowego online, poprzez wybranie zakładki: „Nowy pomysł projektowy” w karcie aktywności na indywidualnym profilu. Należy podać podstawowe informacje na temat pomysłu projektowego oraz określić specyfikę poszukiwanych partnerów. Należy pamiętać, aby po wypełnieniu pól nacisnąć „publikuj” - dzięki temu przekazane informacje stają się widoczne dla poszukujących partnerów projektowych.
  3. Po opublikowaniu swojego pomysłu można złożyć indywidualną prośbę o opinię nt. projektu poprzez naciśniecie na zakładkę „Prośba o opinię” znajdującą się na profilu.
  4. Wnioskujący o opinię zostanie poproszony o podanie dodatkowych informacji na temat projektu, dot. instrumentów politycznych do których projekt się odnosi, zaangażowanych partnerów i planowanych działań. Szczegóły są widoczne tylko dla Wspólnego Sekretariatu i pozwalają na pomoc w dopracowaniu pomysłu projektowego.
  5. Do składającego prośbę o opinię należy sposób wyboru formy przekazania informacji zwrotnej. W przypadku bezpośrednich konsultacji podczas wydarzeń, prośbę należy składać co najmniej 7 dni przed datą ich rozpoczęcia.
  6. Rozpatrywanie wniosków odbywa się zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Możliwe jest uzyskanie tylko jednej informacji na temat projektu.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie programu.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś