Przejdź do treści głównej

Seminarium informacyjne w Rydze - Interreg Region Morza Bałtyckiego


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-09-11 08:31

Wspólny Sekretariat programu Interreg Region Morza Bałtyckiego organizuje w dniach 18-19 października 2017 r. w Rydze (Łotwa) seminarium informacyjne na temat trzeciego naboru projektów standardowych. Jest ono adresowane do potencjalnych wnioskodawców projektów ze szczególnym uwzględnieniem instytucji przystępujących do konkursu po raz pierwszy.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak przygotować wniosek projektowy, jak utworzyć właściwe dla projektu konsorcjum partnerskie, jak zaplanować budżet oraz jak prowadzić działania komunikacyjne. Zostaną również przedstawione procedury w przypadku objęcia części działań projektowych pomocą publiczną.

Wydarzenie to stanowi szansę na znalezienie partnera do przygotowywanych projektów – będzie można w wyznaczonym miejscu zostawić swój pomysł na projekt, a następnie zebrać dane kontaktowe od przedstawicieli, zainteresowanych współpracą, instytucji.

Drugiego dnia seminarium Wspólny Sekretariat programu zapewnia konsultacje pomysłów na projekt*, które będą przeprowadzone po wcześniejszym zgłoszeniu.

Rejestracja na spotkanie potrwa do 3 października br.

Więcej informacji o wydarzeniu, w tym program seminarium oraz formularz do opisania pomysłów na projekt dostępne są na oficjalnej stronie Programu.

* Konsultacje pomysłów projektowych z ekspertami Wspólnego Sekretariatu odbędą się również w Polsce, podczas seminarium informacyjnego w Warszawie 30 listopada 2017 r. – szczegóły tego spotkania zostaną ogłoszone na stronie ewt.gov.pl pod koniec września br.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś