Przejdź do treści głównej

Oferty współpracy dla polskich instytucji - zbiór wszystkich dotychczasowych propozycji oraz oferta partnera z Rumunii (Interreg Europa)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-05-30 14:53

Zapraszamy do zapoznania się z dotychczas otrzymanymi ofertami, w tym najnowszą rumuńskiego National Meteorological Administration of Romania (MeteoRomania), zainteresowanego dołączeniem do projektu w roli partnera doradczego (w tabeli na czerwono). Rumuńska instytucja oferuje wsparcie w zakresie przetwarzania informacji na temat klimatu i ich wykorzystania w różnych sektorach związanych z rozwojem regionalnym (rolnictwo, turystyka, infrastruktura, ochrona ludności itp.).
Partner doradczy jest pełnoprawnym partnerem projektu, uprawnionym do dofinansowania. Posiada wiedzę w temacie, którego dotyczy projekt i wzbogaca warstwę merytoryczną całego przedsięwzięcia. Więcej informacji jest dostępnych w Programme manual (podręcznik programu), który między innymi tłumaczy, jak ubiegać się o środki z programu Interreg Europa.
Polska, pomocnicza wersja podręcznika (do 2. naboru, zmiany, kóre są w podręczniku nr 4 nie dotyczą etapu ubiegania się o środki) dostępna jest tutaj.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś