Przejdź do treści głównej

Wirtualnie z polsko-czeskimi projektami


logo_cz_pl_eu_2661x255_rgb

Szanowni Państwo,

w 2018 r. Regionalny Punkt Kontaktowy Programu w województwie śląskim we współpracy z Regionalnym Punktem Kontaktowym w Kraju Morawsko-Śląskim przygotował grant promocyjny pn. "Wędrówka projektów i dobrych praktyk zrealizowanych w Interreg V-A RCz-PL na terenie województwa morawsko-śląskiego i województwa śląskiego". W ramach grantu przygotowanych zostało 20 promocyjnych roll-upów (10 w języku polskim, 10 w języku czeskim), które przedstawiały efekty polsko-czeskiej współpracy realizowanej w ramach projektów dofinansowanych z Interreg V-A RCz-PL. Wystawa roll-pów, bo taki był charakter tego działania promocyjnego, "wędrowała" i była obecna z nami podczas szkoleń, spotkań, konferencji i innych wydarzeń promocyjnych Programu oraz eksponowana w urzędach gmin i instytucjach po polskiej i czeskiej stronie granicy. 
Ponieważ wystawa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, to w 2019 r. postanowiono przygotować jej kontynuację, wybrać kolejne projekty i w ten sposób zrealizować kolejną jej część. Tym razem jednak w ramach projektu Pomocy Technicznej „Województwo Śląskie: Podmiot Regionalny/RPK/2019 r." I ta wystawa również rozpoczęła swoją "wędrówkę" i była obecna na różnego rodzaju spotkaniach informacyjno-promocyjnych nt. Interreg V-A RCz-PL. 
Niestety sytuacja związana z COVID-19 uniemożliwiła nam uczestnictwo we wszelkich wydarzeniach promocyjnych Programu, a tym samym prezentację naszych wystaw. Znalazł się jednak na to sposób i przygotowana została połączona, wirtualna/internetowa ich wersja, którą właśnie Państwu prezentujemy i jednocześnie zachęcamy do jej "zwiedzania". 
W III kwartale 2020 r. zaczniemy przygotowywać kolejne projekty do naszej wirtualnej wystawy. Bardzo liczymy na współpracę z naszymi  beneficjentami i wspólne opracowanie projektów, które dołączą do wystawy, a dzięki nim będziemy mogli zaprezentować dalsze rezultaty polsko-czeskiego partnerstwa.

 
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wirtualną wersją naszej wystawy!
okładka
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś