Przejdź do treści głównej

Konsultacje OP2 Interreg V-A RCz-PL


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-09-04 08:51

3 września br. w Raciborzu (w siedzibie Urzędu Miasta) odbyły sie konsultacje propozycji projektów planowanych do złożenia w ramach naboru do Osi Priorytetowej 2 Rozwój potencjału przyrodniczego i kulturowego na rzecz wspierania zatrudnienia Interreg V-A RCz-PL.

W konsultacjach zorganizowanych we współpracy z Euroregionem Silesia, w roli konsultujących uczestniczyli przedstawiciele Wspólnego Sekretariatu i Regionalnego Punktu Kontaktowego Interreg V-A RCz-PL w województwie śląskim. Celem konsultacji było przekazanie potencjalnym beneficjentom praktycznych wskazówek i omówienie zaleceń wynikających z wydanych przez WS opinii propozycji projektowych.

Informacja

30 września br. to ostateczny termin zakończenia naboru do Osi Priorytetowej 2 Interreg V-A RCz-PL. W związku z powyższym zapraszamy polskich partnerów z terenu województwa śląskiego, którzy nie mogli wziąć udziału w konsultacjach w Raciborzu, na konsultacje w siedzibie RPK, w Bielsku-Białej. W celu umówienia terminu spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (nr tel. 33 485 32 83).

logo_cz_pl_eu_2661x255_rgb

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś