Przejdź do treści głównej

GRAJ...MY Z INTERREGIEM


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-08-09 13:20

logo_cz_pl_1131x255_rgb

18 sierpnia w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbędzie się wydarzenie promujące program współpracy transgranicznej Interreg V-A Republika Czeska - Polska pn. „GRAJ…MY Z INTERREGIEM” organizowane przez: Euroregion Beskidy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego – Regionalny Punkt Kontaktowy Interreg V-A RCz-PL. 

Zamysłem organizatorów jest, aby poprzez edukację i zabawę przekazać uczestnikom jak ważnym elementem rozwoju pogranicza jest współpraca. Wydarzenie będzie miało miejsce w ramach plenerowego Spotkania na granicy bielskich seniorów z seniorami czeskim i słowackimi. Jest to już 10. edycja imprezy gromadzącej seniorów z czesko-słowacko-polskiego pogranicza, w tym roku organizowana - po raz pierwszy po polskiej stronie - przez Urząd Miasta Bielsko-Biała i Stowarzyszenie Akademia Seniora.

GRAJ…MY Z INTERREGIEM to 7 stanowisk interaktywnych, które w lekkiej i przystępnej formule umożliwią zapoznanie się z funkcjonowaniem Unii Europejskiej i polsko-czeskiego programu współpracy Interreg. Co zatem tam znajdziemy? Będzie Koło Fortuny z 4 kategoriami pytań, polsko-czeskie memory, które pozwoli sprawdzić znajomość podstawowych zwrotów w języku sąsiada, puzzle o różnym stopniu trudności przedstawiające efekty realizowanych projektów, tablica magnetyczna, na której trzeba będzie dopasować magnesy ze zdjęciami projektów, będą quizy, zabawy zręcznościowe… i mnóstwo dobrej zabawy! Podpowiedzi znajdą się na roll-upach i ulotkach umiejscowionych na stoisku, a wsparcia udzielą również pracownicy Regionalnego Punktu Kontaktowego programu Interreg V-A RCz-PL i Euroregionu Beskidy. Na uczestników, którzy zaliczą pomyślnie wszystkie punkty GRY Z INTERREGIEM czekają drobne upominki.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie Stowarzyszenia Akademia Seniora http://stowarzyszenie-as.pl/ i na plakacie.

plakat

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś