Przejdź do treści głównej

Promujemy Interreg V-A RCz-PL


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-10-09 10:14

"Okrągły stół" i wystawa

5 października br. w Ostrawie odbyło się spotkanie pn. "Okrągły stół", które zapoczątkowało realizację grantu "Wędrówka projektów dobrych praktyk zrealizowanych w ramach Interreg V-A Republika Czeska -Polska na terenie województwa morawsko-śląskiego i województwa śląskiego”.

Efektem współpracy Regionalnego Punktu Kontaktowego Programu z Kraju Morawskośląskiego i Regionalnego Punktu Kontaktowego Programu z województwa śląskiego jest wystawa przygotowana w formie "roll-up", wybranych projektów realizowanych na pograniczu polsko-czeskim przez beneficjentów z Kraju Morawskośląskiego i województwa śląskiego. Wystawa ma charakter promocyjny. Jej celem jest zaprezentowanie opinii publicznej jak można wykorzystać fundusze unijne dostępne w ramach Interreg V-A Republika Czeska-Polska oraz przedstawienie efektów współpracy partnerów zaangażowanych w realizację projektów.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem wystawy promującej program Interreg V-A Republika Czeska - Polska w swoich instytucjach, prosimy o kontakt z Regionalnym Punktem Kontaktowym: rpk@slaskie.pl, tel. 33 485 32 83.

logo_cz_pl_eu_2661x255_rgb

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś