Przejdź do treści głównej

Korzyści ze współpracy w ramach Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-10-12 09:12

Zapraszamy do udziału w seminarium, na którym omówione zostaną korzyści, jakie może przynieść przedsiębiorstwom z sektora morskiego udział w projektach unijnych w ramach Strategii Bałtyckiej, w zakresie Obszarów Tematycznych Żegluga i Bezpieczeństwo. Seminarium odbędzie się w Gdańsku 8 listopada br.

W ramach seminarium zaplanowano m.in.:

  • Panele tematyczne z udziałem ekspertów i beneficjentów projektów z branży morskiej;
  • Indywidualne rozmowy uczestników z ekspertami i sesję ułatwiającą spotkanie partnerów do przyszłych projektów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Językiem spotkania będzie angielski, a organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne na język polski.

Organizatorem seminarium jest Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” będące formą partnerstwa regionalnego samorządów województwa pomorskiego, uczelni i innych instytucji działających na rzecz rozwoju Województwa Pomorskiego, partner projektów Let’s Communicate! i Smart Blue Regions realizowanych w ramach programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Wszelkich informacji dot. spotkania udziela pani Paulina Szmidka, koordynator projektu Let’s Communicate!, tel. 58 32 68 709, e-mail p.szmidka@pomorskieregion.eu.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się, jak współpraca międzynarodowa pomaga przedsiębiorcom regionu Morza Bałtyckiego wspólnie podejmować nowe wyzwania i rozwiązywać problemy, zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś