Przejdź do treści głównej

Szkolenie i wystawa Interreg V-A RCz-PL


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-10-23 09:14

Szkolenie i wystawa

19 października br. w Bielsku-Białej odbyło się szkolenie pn. "Zapytaj Kontrolera", które zorganizowane zostało przez Regionalny Punkt Interreg V-A RCz-PL w województwie śląskim. Podczas szkolenia skierowanego do beneficjentów Programu kwestie problematyczne dotyczące poprawnej realizacji i rozliczania projektów omówili przedstawiciele Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz przedstawiciel Wspólnego Sekretariatu Programu.

Szkolenie było również okazją do zaprezentowania wystawy promującej Interreg V-A RCz-PL, która jest efektem współpracy RPK w województwie śląskim i Kraju Morawskośląskim. Celem wystawy jest zaprezentowanie możliwości, jakie daje efektywne wykorzystywanie funduszy unijnych dostępnych w ramach Prpgramu. Wystawa będzie wędrować po polsko-czeskim pograniczu i będzie można ją oglądać w instytucjach, które wyraziły chęć zaprezentowania jej w swoich obiektach.

Pierwszym Beneficjentem Interreg V-A RCz-PL, który wyraził chęć zaprezentowania naszej wystawy jest Agencja Rozwoju Regionalnego w Bielsku-Białej, która realizuje w ramach Programu projekt pn. "Życie tradycją komponowane".

Logo_cz_pl_eu_barevne

Prezentacje ze szkolenia oraz zdjęcia z wystawy (ARR w Bielsku-Białej/Hotel "BIT"):


Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś