Przejdź do treści głównej

Uruchomienie nowej aplikacji bazy konkurencyjności (BK2021)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-08-18 14:50

logo_cz_pl_eu_2661x255_rgb

WAŻNY KOMUNIKAT

18 sierpnia br. uruchomiona została nowa wersja produkcyjna aplikacji BK2021 (stosowny komunikat ukaże się na stronach aplikacji). W tym samym dniu, stara wersja aplikacji (BK) zostaje zablokowana, a dostęp do niej jest możliwy poprzez adres: 

archiwum.bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/

Od 18 sierpnia br. nie jest możliwe dodawanie nowych ogłoszeń poprzez archiwalną wersję strony.

• Funkcjonalność nowej aplikacji

BK2021 obsługuje ogłoszenia o udzieleniu zamówienia zarówno dla projektów obecnej, jak i kolejnej perspektywy finansowej. Oprócz większej wydajności, nowa aplikacja cechuje się również możliwością składania ofert przez system. Będzie spójna z pozostałymi aplikacjami okresu programowania 2021-2027.

Wszystkie pytania i wątpliwości związane z uruchomieniem oraz funkcjonowaniem BK2021 można kierować pod adres email: konkurencyjnosc@mfipr.gov.pl.

• Wersja szkoleniowa BK2021

W celu wsparcia przyszłych użytkowników, od dnia 24 lipca 2020 r. udostępniona została wersja szkoleniowa nowej aplikacji. Adres aplikacji jest zamieszczony na obecnej stronie Bazy konkurencyjności (BK).

Pomocą dla użytkowników w zapoznaniu się z BK2021 są również trzy rodzaje instrukcji: instrukcja kontekstowa w samej aplikacji, instrukcje multimedialne oraz instrukcje w formie dokumentu.

Komunikaty odnośnie wdrożenia nowej aplikacji Baza konkurencyjności są zamieszczane na stronie aplikacji, użytkownicy powinni na bieżąco obserwować informacje o wszelkich zmianach.

Informacja na stronie Interreg V-A RCz-PL https://pl.cz-pl.eu/aktualnosci/komunikat-o-uruchomieniu-nowej-aplikacji-bazy-konkurencyjnoci-bk2021-138

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś