Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 791 wiadomości z wszystkich 791 dla zadanych warunków:

AIR TRITIA – model przebiegu zanieczyszczenia powietrza na naszym terytorium od 2006 roku do chwili obecnej (Interreg Europa Środkowa)

Międzynarodowa organizacja Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej TRITIA, którego członkami są Województwo Śląskie, Samorządowy Kraj Żyliński (SK) i Kraj Morawsko-Śląski (CZ), od 2 lat pracuje nad projektem strategii zarządzania jakością powietrza na pograniczu słowacko-czesko-polskim - AIR TRITIA.

2019-09-20
| kategorie: Interreg Europa Środkowa 2014-2020

Jak postępować z zanieczyszczeniem wód podziemnych - konferencja podsumowująca projekt AMIIGA (Interreg Europa Środkowa)

Konferencja końcowa projektu o akronimie AMIIGA (ang. Integrated Approach to Management of Groundwater quality In functional urban Areas), realizowanego w ramach Programu Interreg Europa Środkowa, będzie niepowtarzalną okazją do zaprezentowania wyników trzyletniego projektu oraz omówienia aktualnych problemów związanych z zarządzaniem i ochroną wód podziemnych, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

2019-09-19
| kategorie: Interreg Europa Środkowa 2014-2020

EUWT TRITIA z o.o. zaprasza ....

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY I SEMINARIUM

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej TRITIA  z o.o. zaprasza na warsztaty i seminarium pn. NASZA aktywność na +! Promocja funduszy UE na rzecz pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.

2019-09-02

EUWT TRITIA z o.o. zaprasza na szkolenia

ZAPROSZENIE

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej TRITIA z o.o. zaprasza na cykl szkoleń pt. „Praca z seniorami na terenach instytucji kultury i dziedzictwa narodowego”.

Do udziału w cyklu szkoleń zapraszamy pracowników instytucji kultury i dziedzictwa narodowego z terenu wsparcia programu Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020.

2019-08-27
| kategorie: Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020

Zapraszamy na konferencję promującą efekty realizacji Programu Interreg Polska – Słowacja (Bielsko-Biała, 27 września 2019 r.)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji promującej efekty realizacji Programu Interreg Polska – Słowacja, organizowanej przez Regionalny Punkt Kontaktowy w województwie śląskim. Wydarzenie stanowić będzie doskonałą okazję do zapoznania się z rezultatami transgranicznych projektów, w realizację których zaangażowani są partnerzy z naszego województwa jak również pozyskać informacje nt. przyszłości Europejskiej Współpracy Terytorialnej po 2020 roku.

2019-08-21
| kategorie: Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020

Film z rajdu rowerowego po pograniczu polsko-czeskim oraz pikniku (Interreg V-A Republika Czeska - Polska)

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z rajdu rowerowego po pograniczu polsko-czeskim oraz pikniku, zorganizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju we współpracy z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska w województwie śląskim, Euroregionem Śląsk Cieszyński, Euroregionem Silesia oraz Śląskim Urzędem Wojewódzkim.

2019-07-10
| kategorie: Interreg V-A Republika Czeska - Polska Współpraca

Nabór wniosków dla drugiej osi priorytetowej Programu Interreg Polska - Słowacja

1 lipca 2019 r. rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach drugiej osi priorytetowej Programu: „Zrównoważony transport transgraniczny”, priorytet inwestycyjny: "Zwiększanie mobilności regionalnej poprzez łączenie węzłów drugorzędnych i trzeciorzędnych z infrastrukturą TEN-T, w tym z węzłami multimodalnymi".

2019-07-08
| kategorie: Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020

Szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców projektów drogowych (Interreg Polska - Słowacja)

W związku z ogłoszeniem naboru wniosków o dofinansowanie projektów w ramach drugiej osi priorytetowej Programu Polska – Słowacja: „Zrównoważony transport transgraniczny”, priorytet inwestycyjny: "Zwiększanie mobilności regionalnej poprzez łączenie węzłów drugorzędnych i trzeciorzędnych z infrastrukturą TEN-T, w tym z węzłami multimodalnymi", Wspólny Sekretariat Techniczny Programu organizuje szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców, zainteresowaniem złożeniem aplikacji w trwającym konkursie. Odbędzie się ono 17 lipca w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego (Kraków, ul. Basztowa 22).

2019-07-04
| kategorie: Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020

Konsultacje planowanych mikroprojektów organizowane przez Euroregion Beskidy (Interreg Polska - Słowacja)

W związku z trwającym do 31 lipca br. kolejnym naborem w ramach 1 osi priorytetowej programu „Ochrona i rozwój dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego obszaru pogranicza” oraz 3 osi priorytetowej "Rozwój edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie" Euroregion Beskidy zaprasza potencjalnych wnioskodawców mikroprojektów Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska – Słowacja 2014-2020 na konsultacje koncepcji planowanych mikroprojektów.

2019-06-28
| kategorie: Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś