Przejdź do treści głównej

Nabór projektów do VI edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-03-27 09:55

logo DOFE

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza beneficjentów Funduszy Europejskich do przyłączenia się do akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2019 (DOFE).

Tegoroczna edycja DOFE odbędzie się w weekend 10-12 maja. W tych dniach beneficjenci otworzą swoje siedziby dla odwiedzających (za darmo lub ze zniżką), aby zaprezentować projekty sfinansowane z Funduszy Europejskch.

Dni Otwarte są świętem wszystkich beneficjentów, a ich celem jest ukazanie społeczeństwu zmian jakie zachodzą w ich najbliższym otoczeniu dzięki środkom europejskim. Dni Otwarte są także elementem kampanii #EUinmyregion, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim. Wydarzeniom uczestniczącym w DOFE Ministerstwo zapewnia m.in.:

  • profesjonalną promocję akcji w telewizji, w Internecie i radio,
  • funkcjonalną stronę internetową promującą akcję,
  • pakiet darmowych materiałów promocyjnych,
  • pomoc w opracowaniu koncepcji wydarzeń.

W tym roku akcji DOFE będą towarzyszyły obchody 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej organizowane pod hasłem „Polska Różnorodna”, które ma oddawać rozmaitość przedsięwzięć, w jakie zostały zaangażowane Fundusze Europejskie w ciągu ostatnich 15 lat. Wydarzenia takie jak koncerty, pikniki i kina letnie będą jednymi z wielu elementów obchodów piętnastolecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej, a weekend z DOFE stanie się ich zwieńczeniem.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 15 kwietnia br. drogą elektroniczną poprzez stronę www.dniotwarte.eu lub bezpośrednio do koordynatorki akcji w województwie śląskim, Agaty Woźniak, na adres e-mail: agata.wozniak@slaskie.pl.

Szczegółowe informacje znajdują się tutajStrona otwiera się w nowym oknie.

15 lat w UE

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś