Przejdź do treści głównej

DoGRAjmy się transgranicznie


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-06-17 09:03

Logo_cz_pl_eu_barevne

DoGRAjmy się transgranicznie”

Stowarzyszenie Gmin Dorzecza Górnej Odry – polska strona Euroregionu Silesia wraz z partnerami tj. Regionalnym Punktem Kontaktowym Programu działającym w strukturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Stowarzyszeniem Euroregion Silesia–CZ – czeska strona Euroregionu Silesia, w ramach ogłoszonego przez Wspólny Sekretariat konkursu na organizowanie działań promujących Program Interreg V-A Republika Czeska-Polska złożyło ofertę, która otrzymała pozytywną decyzję o dofinansowaniu.

„DoGRAjmy się transgranicznie” to gra logiczno-losowa przygotowana w ramach grantu promocyjnego Interreg V-A Republika Czeska - Polska, której głównym celem jest promocja efektów wdrażania Programu oraz przedstawienie rezultatów współpracy na polsko – czeskim pograniczu, ale  przede wszystkim w Euroregionie Silesia. 

Działania promocyjne realizowane w ramach gry będą służyć prezentacji czesko-polskiego Programu i realizowanych w jego ramach mikroprojektów i dużych projektów. To ważne, aby mieszkańcy pogranicza i wszyscy zainteresowani w różnym wieku mieli możliwość poznania efektów polsko-czeskiej współpracy. Będzie to też odpowiednia okazja do zachęcenia nowych potencjalnych beneficjentów do korzystania z funduszy europejskich, które będą dostępne w ramach programów transgranicznych w nowej perspektywie 2021-2027.

Ze względu na sytuację związaną z Covid-19, niestety w obecnej chwili wszelkie formy wydarzeń promocyjnych zostały zawieszone, tak więc w związku z tym działania promocyjne przygotowane w ramach powyższego grantu będą realizowane najprawdopodobniej w III i IV kwartale 2020 r.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś