Przejdź do treści głównej

Zaproszenie na konferencję pt. "Program, który zmienia polsko-czeskie pogranicze"


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-10-07 07:45

logo_cz_pl_eu_2661x255_rgb

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na konferencję pn. „Program, który zmienia polsko-czeskie pogranicze”, którą organizuje 24 października br. w Bielsku-Białej, w Hotelu BIT (http://hotelbit.pl/) Regionalny Punkt Kontaktowy Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Konferencja będzie doskonałą okazją do zaprezentowania m.in. efektów współpracy polskich i czeskich partnerów będących rezultatem realizowanych projektów, promocji Interreg V-A RCz-PL, postępów we wdrażaniu mikroprojektów administrowanych przez Euroregion Silesia, przekazaniu informacji o możliwości składania małych projektów w ramach naboru do OP2 w Euroregionie Beskidy oraz przedstawieniu bliższych informacji o przyszłości czesko-polskiego programu współpracy transgranicznej po 2020 roku !!!

Podczas konferencji będą Państwo mogli zapoznać się również z wystawą przygotowaną w formie "roll-up", kolejnych już projektów realizowanych na pograniczu polsko-czeskim przez beneficjentów m.in. z województwa śląskiego. Wystawa ma charakter promocyjny i jej celem jest zaprezentowanie opinii publicznej jak można wykorzystać fundusze unijne dostępne w ramach Interreg V-A Republika Czeska-Polska.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji serdecznie zapraszamy i prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (link poniżej).

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Miejsce konferencji :

Hotel BIT, ul. 1 Dywizji Pancernej 45, Bielsko-Biała

Bezpłatny parking

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś