Przejdź do treści głównej

Konferencja Interreg V-A Republika Czeska - Polska pt. "Program, który zmienia polsko-czeskie pogranicze" - podsumowanie


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-10-31 10:44

czpl grafika_7„Program, który zmienia polsko-czeskie pogranicze” to konferencja, która odbyła się 24 października br. w Bielsku-Białej, a zorganizowana została przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska realizujący działania informacyjno - promocyjne na rzecz Programu w ramach projektów Pomocy Technicznej.

Konferencja była najlepszą okazją, żeby przed końcem roku spotkać się z potencjalnymi wnioskodawcami i beneficjentami Programu i z punktu widzenia kilku instytucji omówić i podsumować dotychczasową współpracę na pograniczu.

Interreg V-A Republika Czeska – Polska to największy program współpracy transgranicznej realizowany z udziałem Polski, a tym samym beneficjentów z województwa śląskiego. Jest to program, w którym najważniejszą rolę odgrywa odpowiedzialne partnerstwo i współpraca, czego efektem są realizowane projekty. Dzięki funduszom unijnym dostępnym w ramach Programu i zaangażowaniu m.in. śląskich partnerów, którzy współpracują przede wszystkim z partnerami z Kraju Morawsko-Śląskiego i wspólnie realizują rozmaite przedsięwzięcia dostrzegamy coraz więcej korzystnych zmian na pograniczu i mamy nadzieję, że wszystkie przedstawione na konferencji informacje i prezentacje potwierdząją tylko że Interreg V-A Republika Czeska - Polska to program, który zmienia polsko-czeskie pogranicze.

Logo_cz_pl_eu_barevne

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś