Przejdź do treści głównej

4.nabór projektów w programie Interreg Europa Środkowa - materiały z seminarium


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-03-27 09:01

cep

19 marca 2019 r. w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Warszawie odbyło się Seminarium informacyjne na temat 4. naboru projektów w programie Interreg Europa Środkowa.

Podczas spotkania przedstawiciele Wspólnego Sekretariatu i Krajowego Punktu Kontaktowego programu omówili zasady obowiązujące w trwającym naborze, jak również dostępne narzędzia pomagające w znalezieniu projektów oraz partnerów do współpracy. Przedstawiciel Centrum Projektów Europejskich, które pełni rolę Kontrolera Pierwszego Stopnia dla projektów, zachęcił wnioskodawców do kontaktu przy wątpliwościach dotyczących kwalifikowalności wydatków czy dokumentowania kosztów.

Ze względu na specyfikę 4. naboru projektów, polegającą na konieczności włączenia do współpracy partnerów z projektów realizowanych w programach horyzontalnych Komisji Europejskiej, w seminarium uczestniczyli także przedstawiciele Krajowych Punktów Kontaktowych programów: Horyzont 2020, Life, Kreatywna Europa oraz Urbact.

Na stronie MinisterstwaStrona otwiera się w nowym oknie zamieszczono wszystkie prezentacje ze spotkania - zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś