Przejdź do treści głównej

DOFE 2019 – promocja programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej w województwie śląskim


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-05-15 11:00

W niedzielę, 12 maja w Parku Śląskim w Chorzowie odbył się piknik Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), w trakcie którego mieszkańcy województwa świętowali XV rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Była to doskonała okazja do zaprezentowania tego, jak region rozwinął się na przestrzeni tych kilkunastu lat oraz przedstawienia ostatnich sukcesów województwa w inwestowaniu środków unijnych.

Dla osób biorących udział w wydarzeniu przygotowano wiele atrakcji, m.in. koncerty, gry i zabawy dla najmłodszych, strefy edukacyjne oraz służące poznaniu nowoczesnych i innowacyjnych technologii.

Uczestnicy pikniku mieli również możliwość zapoznania się z informacjami na temat Funduszy Europejskich oraz dowiedzieć się więcej o projektach dotychczas sfinansowanych ze środków unijnych. Pod wspólnym szyldem: „Punkt informacyjny funduszy europejskich” rozmieszczone zostały stanowiska informacyjno-promocyjne, w tym stoisko poświęcone programom Europejskiej Współpracy Terytorialnej (EWT) w woj. śląskim, gdzie na zainteresowanych czekały ulotki, mapy oraz publikacje. Przygotowano również konkursy tematyczne (łamigłówki, krzyżówki, rebusy, quizy) z drobnymi upominkami, które miały na celu poszerzenie wiedzy na tematy związane z programami EWT.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z wydarzenia.

Więcej informacji na temat wydarzeń w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, znajduje się na stronie internetowej województwa śląskiego. Strona otwiera się w nowym oknie

12

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś