Przejdź do treści głównej

Krajowy Dzień Informacyjny Interreg Europa - 4.nabór wniosków


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-03-23 13:39

18 kwietnia 2018 r. w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone ostatniemu naborowi w programie Interreg Europa.

Spotkanie będzie miało miejsce w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju (ul. Wspólna 2/4). Weźmie w nim udział dyrektor Sekretariatu Interreg Europa, pan Erwin Siweris, który przedstawi główne założenia programu oraz omówi podstawowe zasady czwartego naboru wniosków. Ponadto w seminarium udział wezmą: przedstawiciel kontrolera pierwszego stopnia w Polsce (Centrum Projektów Europejskich), pracownicy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju (Krajowy Punkt Kontaktowy Interreg Europa) oraz polscy partnerzy - beneficjenci już realizowanych projektów.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie Ministerstwa. Szczegółowe informacje załączone są w programie.

Czwarty i zarazem ostatni nabór wniosków w programie Interreg Europa zaplanowano w okresie 7 maja - 22 czerwca br. Tematyka Programu obejmuje wzmacnianie badań naukowych, rozwój technologiczny i innowacje, zwiększanie konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw, wspieranie przejścia na gospodarkę niskoemisyjną we wszystkich sektorach oraz ochronę środowiska i promowanie efektywnego gospodarowania zasobami.


Linki zewnętrzne
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś