Przejdź do treści głównej

Efekty realizacji polsko-słowackich projektów – wystawa w Strumieniu


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2021-07-14 10:10

Logo Interreg PL-SK

Od 19 lipca do 6 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim w Strumieniu będzie można zobaczyć wystawę projektów realizowanych we współpracy polskich i słowackich partnerów w ramach programu Interreg Polska-Słowacja.

Wystawa prezentuje wybrane projekty, w których uczestniczą partnerzy z województwa śląskiego i jest efektem współpracy Regionalnego Punktu Kontaktowego Interreg Polska-Słowacja w województwie śląskim oraz beneficjentów Programu.

Galeria „pod Ratuszem” w Strumieniu, odnowione pomieszczenia Muzeum Protestantyzmu w Cieszynie, ogród edukacyjno-sensoryczny w Czechowicach-Dziedzicach, wirtualne spacery po zabytkach pogranicza, kilometry transgranicznych ścieżek rowerowych i tras turystycznych, inhalatorium solankowe w Rajczy, Transgraniczna Strefa Kultury w Górkach Wielkich – to przykłady efektów współpracy ponad granicami. Warto zobaczyć więcej, by móc z nich skorzystać.

Zapraszamy do Strumienia, gdzie od wielu lat z sukcesem realizowane są projekty opierające się na współpracy ponad granicami!  

 

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś