Przejdź do treści głównej

Oferta współpracy dla polskich insytucji - Hiszpania (Interreg Europa)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-05-25 13:28

W imieniu Instytutu Katalońskich Kobiet (ICD) jednostki rządowej Katalonii, publikujemy ofertę współpracy skierowaną do polskich instytucji.

Celem projektu, który partner hiszpański chciałby złożyć w III naborze wniosków projektowych, jest promowanie współpracy międzyregionalnej w co najmniej 5 regionach europejskich w celu poprawy polityki publicznej z zakresu przedsiębiorczości i konkurencyjności MŚP, ułatwiającej udział młodych kobiet w inicjatywach dotyczących przedsiębiorczości.
Poszukiwani są partnerzy z Środkowej, Północnej i Południowej Europy, którzy pracują nad przedsiębiorczością i konkurencyjnością MŚP lub zarządzają funduszami strukturalnymi.

Obecni partnerzy projektu to: Kataloński Instytut Kobiet (ICD) - rząd Katalonii (Hiszpania), mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Katalonii (PIMEC) oraz Agencja Rozwoju Regionalnego w południowo-zachodniej części Oltenii (Rumunia).

W celu uzyskania dalszych informacji możliwy jest kontakt z instytucją zainteresowaną realizacją projektu. W razie potrzeby, hiszpańska instytucja wyraża chęć organizacji osobistego spotkania, stwarzającego możliwość szczegółowego omówienia projektu.

Osoba do kontaktu:
Pilar Rodríguez
E-mail: prodriguez@iveaempa.org

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś