Przejdź do treści głównej

Konferencja programu Interreg Region Morza Bałtyckiego


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-02-07 12:30

InterregBSR_logo_75x26mm_rgb

W dniach 9 – 10 kwietnia br. w Lubece (Niemcy) odbędzie się konferencja programu Interreg Region Morza Bałtyckiego Let's talk about achievements, podczas której zostaną zaprezentowane osiągnięcia projektów i samego Programu.

Konferencja jest okazją do poszerzenia wiedzy na temat osiągnięć projektów finansowanych przez Program Interreg Region Morza Bałtyckiego. Dotychczas Program dofinansował 105 projektów standardowych angażujących ponad 1000 instytucji - ich przedstawiciele zaprezentują swoje osiągnięcia w zakresie wyzwań związanych m.in. z gospodarką obiegu zamknietego, efektywnością energetyczną czy zrównoważoną mobilnością miejską. Ukazane zostanie funkcjonowanie platform projektowych skupiających się wokół głównych tematów współpracy w regionie Morza Bałtyckiego, w tym gospodarki ściekowej, błękitnego wzrostu i czystej żeglugi. W trakcie konferencji będzie okazja, aby spotkać się z przedstawicielami Komitetu Monitorującego, koordynatorami ds. Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego, przedstawicielami organizacji z regionu Morza Bałtyckiego oraz z  zespołem Wspólnego Sekretariatu.

Rejestracja trwa od 5 lutego do 18 marca 2019 r. Szczegóły znajduja się na stronie Programu. Strona otwiera się w nowym oknie

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Banner_900x300n

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś