Przejdź do treści głównej

Konferencja końcowa projektu Lumat - Interreg Europa Środkowa


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-03-27 08:33

cep

W dniach 15-16 kwietnia br. w siedzibie Muzeum Śląskiego w Katowicach odbędzie się konferencja końcowa projektu LUMAT pn. "W kierunku zintegrowanego podejścia do zarządzania przestrzenią jako zasobem środkowiska w Europie Środkowej".

Konferencja poświęcona będzie podsumowaniu i ocenie wyników prac zrealizowanych w projekcie. Będzie to również okazja do dyskusji nad obecnymi problemami w gospodarowaniu przestrzenią w miejskich obszarach funkcjonalnych.

LUMAT to międzynarodowy projekt, w którym 13 partnerów z Austrii, Czech, Niemiec, Polski, Słowacji, Słowenii i Włoch wypracowuje narzędzia środowiskowe i planistyczne oraz przedstawia praktyczne rozwiązania - tzw. plany działań - wspomagające zarządzanie zasobami przestrzeni jako komponentem środowiska. Koordynatorem projektu jest Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w Katowicach. Projekt jest współfinansowany z programu Interreg Europa Środkowa.

Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie Ministerstwa Inwestycji i RozwojuStrona otwiera się w nowym oknie.

Baner_Lumat_konferencja

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś