Przejdź do treści głównej

Konferencja promująca efekty realizacji Programu Interreg Polska – Słowacja, Bielsko-Biała, 28 września 2018 r.


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-09-10 09:32


Poland-Slovakia


Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji promującej efekty realizacji Programu Interreg Polska – Słowacja, organizowanej przez Regionalny Punkt Kontaktowy działający w strukturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z rezultatami transgranicznych projektów, zarówno standardowych jak i mikroprojektów, w realizację których zaangażowani są partnerzy z naszego województwa oraz pozyskania interesujących informacji na temat przyszłości Europejskiej Współpracy Terytorialnej po 2020 r.

Termin konferencji: 28 września 2018 r.

Lokalizacja: Beskidzkie Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne (Beskidzki Inkubator Technologiczny), ul. 1 Dywizji Pancernej 45, Bielsko-Biała (mapa)

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza rejestracyjnego w terminie do 25.09.2018 r. Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji zostanie przesłane drogą mailową.

Dla beneficjentów Programu, którzy chcieliby podzielić się materiałami dot. realizowanych projektów (ulotki, broszury, mapy, itp.) zostanie przygotowane specjalne stoisko informacyjne. Ponadto zachęcamy do przywiezienia banerów/roll upów promujących projekty, które zostaną rozłożone w przestrzeni konferencyjnej.  


FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ramowy program konferencji do pobrania poniżej.

Zapraszamy!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś