Przejdź do treści głównej

Konsultacje OP3 Interreg V-A RCz-PL


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-07-26 10:18

logo_cz_pl_1131x255_rgb

Małe 4225 lipca br. w Bielsku-Białej odbyły się konsultacje propozycji projektów planowanych do złożenia w ramach naboru do Osi Priorytetowej 3 Edukacja i kwalifikacje Interreg V-A RCz-PL.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Regionalny Punkt Kontaktowy w województwie śląskim i Wspólny Sekretariat w Ołomuńcu.

W konsultacjach uczestniczyli przedstawiciele Wspólnego Sekretariatu i Regionalnych Punktów Kontaktowych Interreg V-A RCz-PL z województwa śląskiego, opolskiego i Morawskośląskiego.  Celem konsultacji było przekazanie potencjalnym beneficjentom praktycznych wskazówek i omówienie zaleceń wynikających z wydanych przez WS opinii propozycji projektowych.

Informacja

30 września br. to ostateczny termin zakończenia naboru do Osi Priorytetowej 3 Interreg V-A RCz-PL. W związku z powyższym zapraszamy polskich partnerów z terenu województwa śląskiego, którzy nie mogli wziąć udziału w konsultacjach, na konsultacje w siedzibie RPK, w Bielsku-Białej. W celu umówienia terminu spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny
(nr tel. 33 485 32 83).

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś