Przejdź do treści głównej

Narciarski Rajd Chłopski w Rajczy - zapraszamy!


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-02-03 12:33

Poland-Slovakia

Program Interreg Polska-Słowacja został partnerem 52. Rajdu Chłopskiego, który odbędzie się w Rajczy w dniach 20-23 lutego 2020 r.

Baner partnerzy programuNarciarski Rajd Chłopski to wydarzenie cykliczne o długiej tradycji. Od 27 lat jest rajdem międzynarodowym – biorą w nim udział między innymi partnerzy ze Słowacji i Czech. 

Uczestnicy rajdu wyruszają na jedną z wybranych przez siebie tras turystycznych. Do tradycji tej imprezy przeszedł już barwny korowód wokół Rajczy. Organizowane są Targi Ofert Turystycznych i Targi Smaków. Ten punkt programu cieszy się dużą popularnością wśród zwiedzających ze względu na możliwość degustacji tradycyjnych potraw regionalnych. Oprócz tego w tym roku częścią wydarzenia będzie bieg Wilcze Gronie - prawdziwie górski bieg, który po roku przerwy wraca do Rajczy w nowej odsłonie!

Podczas wydarzenia będzie można bliżej poznać Program Interreg PL-SK i efekty projektów. We współpracy z partnerami zaprezentujemy się na stoiskach na rynku, a także podczas Targów Turystycznych w nowej sali gimnastycznej w Rajczy. Program jest również partnerem biegu na 4 km. Więcej szczegółów wkrótce.

Szczegółowe informacje – regulamin, warunki uczestnictwa i szczegółowy program – na stronie Narciarskiego Rajdu Chłopskiego.

Zapraszamy do udziału!

 

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś