Przejdź do treści głównej

Organizacja Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego 2020 – nabór zgłoszeń


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-05-27 12:18

Nabór wniosków dotyczących przygotowania i organizacji Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego (SUERMB) w roku 2020 został już otwarty! Forum jest najważniejszą doroczną imprezą gromadzącą interesariuszy strategii i instytucje zainteresowane współpracą w regionie bałtyckim. W 2019 r. wydarzenie odbędzie się 12-13 czerwca w Gdańsku. 

Procedura składania aplikacji będzie dwuetapowa. W terminie do 28 czerwca br. wnioskodawcy zobowiązani są przedłożyć formularz projektu przedsięwzięcia do Instytucji Zarządzającej/Wspólnego Sekretariatu Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego (IZ/WS). Pomysłowi projektowemu musi towarzyszyć list poparcia od Koordynatora Krajowego EUSBSR reprezentującego kraj, w którym planowane jest forum. Koordynatorzy Krajowi dokonują wstępnej selekcji złożonych propozycji najpóźniej do 6 września 2019 r.

Po wstępnej selekcji IZ/WS zwróci się do wnioskodawców pozytywnie ocenionych projektów o wypełnienie elektronicznego formularza. Kompletne wnioski należy dostarczyć do 4 października 2019 r.

Więcej informacji na temat trwającego naboru znajduje się na stronie Programu.

Osoba do kontaktu w sprawie zgłoszeń: Sebastian Hentsch (mail: sebastian.hentsch@interreg-baltic.eu)

EUSBSR-Forum2018_Lets_communicate_900x300px

zdj. Forum Strategii, Estonia 2018

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś