Przejdź do treści głównej

Pokonywanie barier prawnych i administracyjnych na granicach - II edycja naboru wniosków w ramach inicjatywy b-solution


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-02-20 11:58

W ramach inicjatywy b-solutions trwa nabór na projekty związane z pokonywaniem barier na granicach. B-solutions to dwuletni projekt na rzecz usuwania przeszkód prawnych i administracyjnych na wewnętrznych, lądowych granicach UE.

Termin składania wniosków: 15 marca 2019 roku.

Nabór wniosków jest skierowany do instytucji publicznych i podmiotów międzynarodowych (EUWT, Euroregiony) z regionów przygranicznych.

We wniosku należy przedstawić krótki opis przeszkód prawnych lub administracyjnych pojawiających się podczas realizacji przedsięwzięć transgranicznych. Zgłaszane projekty mogą dotyczyć między innymi takich dziedzin jak zatrudnienie, zdrowie, transport, różnice językowe i współpraca instytucjonalna.

Wybrani wnioskodawcy otrzymają wsparcie eksperta, który pomoże zbadać problem, opracuje raport ze wskazaniem przyczyn istniejących barier oraz planem możliwych rozwiązań.

Więcej informacji dot. naboru dostępnych jest pod adresem: http://www.ewt.gov.pl/Strony/wiadomosci/Pokonywanie-barier-prawnych-i-administracyjnych-na-granicach-II-edycja-naboru-wnioskow

Zachęcamy do składania wniosków!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś