Przejdź do treści głównej

Spotkanie informacyjne dot. programu Interreg Polska - Słowacja (03.04.2017 r.)

Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Wyczyść
2017-03-22 09:29:00

3 kwietnia br. w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie odbędzie się spotkanie informacyjne nt. Interreg Polska-Słowacja, którego organizatorem jest Regionalny Punkt Kontaktowy działający w strukturach Wydziału Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy potencjalnych beneficjentów, przedstawicieli instytucji z terenu województwa śląskiego, które są zainteresowane nawiązaniem i rozwijaniem współpracy z partnerami słowackimi w dziedzinach objętych Programem (dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze obszaru pogranicza, transport, edukacja specjalistyczna i zawodowa). Obszar wsparcia Programu w województwie śląskim obejmuje powiaty: bielski, cieszyński, żywiecki, pszczyński oraz miasto na prawach powiatu Bielsko-Biała.

Uczestnikom spotkania zostaną przedstawione m.in. specyfika Programu i projektów transgranicznych, działania możliwe do realizacji, logika projektu. Przedstawiciele instytucji uczestniczących w realizacji Programu, mając na uwadze doświadczenia po pierwszej turze naborów, zwrócą uwagę na to, co warto wiedzieć przygotowując się do udziału w transgranicznym projekcie.

Bezpośrednio po spotkaniu istnieje możliwość konsultacji propozycji projektowych.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o rejestrację elektroniczną w terminie nie przekraczającym 28 marca br. Po zakończeniu spotkania istnieje możliwość konsultowania pomysłów projektowych. Zainteresowani proszeni są o przekazanie informacji dot. chęci wzięcia udziału w konsultacjach przy pomocy formularza rejestracyjnego.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis


{captcha_ocena}
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś