Przejdź do treści głównej

Spotkanie informacyjne nt. 3. osi priorytetowej Interreg Polska – Słowacja: Rozwój edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie (19 stycznia 2018 r.)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-01-08 09:48

Regionalny Punkt Kontaktowy w województwie śląskim, zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym nt. 3. osi priorytetowej Programu Interreg Polska – Słowacja: Rozwój edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie, które skierowane jest do potencjalnych wnioskodawców z województwa śląskiego. Wydarzenie odbędzie się 19 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej (ul. Piastowska 40). Do udziału zapraszamy potencjalnych beneficjentów, przedstawicieli instytucji z terenu województwa śląskiego, które są zainteresowane nawiązaniem i rozwijaniem współpracy z partnerami słowackimi w dziedzinie edukacji i uczenia się przez całe życie.

Spotkanie stanowi okazję do uzyskania przydatnych informacji w związku z 2. naborem wniosków projektowych z dziedziny edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie, który planowany jest na marzec/kwiecień br.
Uczestnicy dowiedzą się m.in. na co zwrócić szczególną uwagę przygotowując i składając zarówno projekt standardowy jaki i mikroprojekt, przedstawione zostaną zagadnienia związane z kwalifikowalnością budżetu i wydatków, przykłady dobrych praktyk oraz informacje dotyczące możliwych do realizacji działań związanych z rozwojem edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie. Na uwagę zasługuje szerokie spektrum działań, które mogą zostać ujęte w transgranicznych projektach, od opracowania wspólnych transgranicznych programów i inicjatyw dla uczniów i nauczycieli (np.: staże, praktyki zawodowe, programy pilotażowe i stypendialne, wizyty studyjne), przez realizację transgranicznych działań wspierających tzw. włączenie społeczne, wspólne opracowanie i promocję edukacji specjalistycznej i zawodowej po transgraniczną wymianę dobrych praktyk czy identyfikację wspólnych problemów i luk w ofercie edukacyjnej, itp.

Bezpośrednio po spotkaniu istnieje możliwość konsultacji propozycji projektowych po uprzednim zgłoszeniu informacji na formularzu rejestracyjnym (wypełnienie pola: Uwagi)
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o rejestrację elektroniczną w terminie do 16 stycznia 2018 r.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis




Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś