Przejdź do treści głównej

Spotkanie informacyjne nt. programu Interreg Polska - Słowacja, 11 września 2017 r. (Żywiec)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-08-21 09:01

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym nt. Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020, adresowanym do potencjalnych wnioskodawców z województwa śląskiego.

Wydarzenie, którego organizatorem jest Regionalny Punkt Kontaktowy działający w strukturach Wydziału Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, odbędzie się 11 września br. w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu (ul. Krasińskiego 13). Do udziału w spotkaniu zapraszamy potencjalnych beneficjentów, przedstawicieli instytucji z terenu województwa śląskiego, które są zainteresowane nawiązaniem i rozwijaniem współpracy z partnerami słowackimi w dziedzinach objętych Programem (dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze obszaru pogranicza, transport multimodalny, edukacja specjalistyczna i zawodowa).

Spotkanie stanowi okazję do uzyskania informacji w kwestiach istotnych z punktu widzenia 2. tury naboru wniosków projektowych w Programie. Uczestnicy dowiedzą się m.in. na co zwrócić szczególną uwagę przygotowując i składając projekt standardowy, uzyskają informację dot. działań możliwych do realizacji, przedstawiona zostanie również specyfika mikroprojektów oraz zagadnienia związane z kwalifikowalnością budżetu i wydatków czy dostępnością w projektach transgranicznych, a udział beneficjenta z województwa śląskiego będzie dodatkową szansą na zapoznanie się z doświadczeniami związanymi z realizacją transgranicznego projektu.

Bezpośrednio po spotkaniu istnieje możliwość konsultacji propozycji projektowych*.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o rejestrację elektroniczną w terminie nie przekraczającym
5 września 2017 r.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

*Uprzejmie prosimy o zaznaczenie informacji o chęci konsultowania pomysłów projektowych na formularzu rejestracyjnym poprzez wypełnienie pola: Uwagi.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś