Przejdź do treści głównej

Szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców: 2. i 3. oś priorytetowa (Interreg Polska - Słowacja)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-02-02 13:22

Zapraszamy do udziału w szkoleniu kierowanym do potencjalnych wnioskodawców zainteresowanych naborem wniosków projektowych dla osi priorytetowych dot. zrównoważonego transportu transgranicznego (transport multimodalny) oraz edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie, które organizowane jest przez Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Interreg Polska – Słowacja wspólnie z Regionalnym Punktem Kontaktowych w woj. śląskim.

Termin szkolenia: 22-23 lutego 2018 r.

Lokalizacja: Beskidzkie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, ul. 1 Dywizji Pancernej 45, Bielsko-Biała

Pierwszy dzień szkolenia (moduł ogólny) poświęcony zostanie m.in. przedstawieniu specyfiki Programu, przygotowaniu projektów, budżetu, sporządzaniu analiz finansowo-ekonomicznych czy dostępności w projektach Interreg. Moduł warsztatowy z kolei polegać będzie na  pracy z generatorem wniosków, czyli narzędziem on-line służącym do wypełniania i składania wniosków o dofinansowanie. Szkolenie z generatorem odbywać się będzie przy stanowiskach komputerowych zapewnionych przez organizatorów.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, w szkoleniu wziąć udział mogą maksymalnie trzy osoby z jednej instytucji. Udział jest bezpłatny. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza rejestracyjnego w terminie do 15.02.2018 r. Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu zostanie przesłane drogą mailową.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Szczegółowy program szkolenia do pobrania poniżej.

UWAGA! REJESTRACJA PRZEDŁUŻONA DO 19.02.2018 r.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś