Przejdź do treści głównej

Szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców projektów drogowych (Interreg Polska - Słowacja)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-07-04 12:51

Poland-Slovakia

W związku z ogłoszeniem naboru wniosków o dofinansowanie projektów w ramach drugiej osi priorytetowej Programu Polska – Słowacja: „Zrównoważony transport transgraniczny”, priorytet inwestycyjny: "Zwiększanie mobilności regionalnej poprzez łączenie węzłów drugorzędnych i trzeciorzędnych z infrastrukturą TEN-T, w tym z węzłami multimodalnymi", Wspólny Sekretariat Techniczny Programu organizuje szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców, zainteresowaniem złożeniem aplikacji w trwającym konkursie. Szkolenie odbędzie się 17 lipca br. w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego (Kraków, ul. Basztowa 22).

W ramach naboru, który rozpoczął się 1 lipca i potrwa do 16 września br. kwalifikowalne będą wyłącznie projekty gotowe do realizacji, tj. takie, do których na etapie składania wniosku o dofinansowanie wnioskodawca dołączy kompletną dokumentację techniczną wraz z wszystkimi pozwoleniami na budowę (ew. zaświadczenia właściwych organów o złożeniu wniosków o wydanie pozwoleń na budowę).

W szkoleniu, które będzie prowadzone zarówno w języku polskim jak i słowackim, mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej instytucji. Udział jest bezpłatny.

Zachęcamy do przyniesienia własnego sprzętu komputerowego, który będzie pomocny w trakcie warsztatów.

Prosimy o potwierdzenie obecności osób z Państwa instytucji do 12 lipca br. na adres mailowy: ewelina.trzebuniak@slaskie.pl

W załączeniu agenda szkolenia.

Zapraszamy do udziału!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś