Przejdź do treści głównej

Szkolenie OP 3 Interreg V-A RCz-PL


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-01-31 10:54

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

OŚ PRIORYTETOWA 3 INTERREG V-A REPUBLIKA CZESKA - POLSKA

Szanowni Państwo,

Regionalny Punkt Kontaktowy Interreg V-A Republika Czeska - Polska w województwie śląskim serdecznie zaprasza na szkolenie, które odbędzie się 5 marca br. w Ostrawie, w siedzibie Urzędu Kraju Morawskośląskiego. Szkolenie przeznaczone jest dla wnioskodawców Programu zainteresowanych przygotowaniem i realizacją projektów w ramach Osi Priorytetowej 3 Edukacja i kwalifikacje, do której termin złożenia propozycji projektowych upływa 15 kwietnia br., a termin złożenia pełnych wniosków projektowych 30 września br.

W szkoleniu wezmą udział jako prelegenci przedstawiciele Wspólnego Sekretariatu Programu oraz Regionalnego Punktu Kontaktowego w Kraju Morawskośląskim i województwie śląskim. Po zakończeniu szkolenia będzie możliwość konsultacji przygotowywanych przez Państwa propozycji projektowych.

Poniżej zamieszczony został program szkolenia i informacje dotyczące rejestracji i miejsca, gdzie dokładnie będzie odbywać się szkolenie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie na jęz. polski.

Zgłoszenia na szkolenie prosimy wysyłać na adres e-mail jana.kaiduschova@msk.cz

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przygotowaniem i realizacją projektów w ramach OP3 Interreg V-A RCz-PL

logo_cz_pl_eu_2661x255_rgb

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś