Przejdź do treści głównej

Wystawa nadal wędruje (Interreg V-A RCz-PL)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-09-23 08:15

logo_cz_pl_eu_2661x255_rgb

Podczas uroczystego otwarcia Centrum Folkloru Śląska Cieszyńskiego w Cieszyńskim Ośrodku Kultury COK Dom Narodowy można było zapoznać się z wystawą prezentującą efekty dotychczasowej współpracy transgranicznej realizowanej przez polskich i czeskich partnerów w ramach Interreg V-A Republika Czeska - Polska. Wystawa przedstawia wybrane projekty powstałe dzięki funduszom unijnym i dofinansowaniu działań na pograniczu polsko-czeskim. Powstanie Centrum Folkloru Śląska Cieszyńskiego jest jednym z działań transgranicznego projektu "Kaj indzi inakszy - u nas po naszymu/Kaj indži inači - u nas po našymu”, realizowanego wspólnie przez Ośrodek Czasu Wolnego Amos z Czeskiego Cieszyna oraz Cieszyński Ośrodek Kultury COK Dom Narodowy w ramach. Wystawa w czeskiej wersji językowej dostępna jest także w Ośrodku Czasu Wolnego Amos.

Polska i czeska wersja wystawy pn. "Wędrówka projektów dobrych praktyk zrealizowanych w ramach Interreg V-A RCz-PL na terenie kraju morawsko-śląskiego i województwa śląskiego" to działanie promocyjne zrealizowane przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programu w województwie śląskim i Kraju Morawsko-Śląskim. Celem nadrzędnym wystawy jest zaprezentowanie opinii publicznej możliwości jakie daje efektywne wykorzystanie dostępnych w ramach Programu funduszy unijnych. Jak widać wystawa nadal wędruje po polsko-czeskim pograniczu i będzie można ją oglądać w instytucjach, które wyraziły chęć zaprezentowania jej w swoich obiektach.


 


 

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś