Przejdź do treści głównej

Zapraszamy do Szczyrku na górską wycieczkę z przewodnikiem i promocję programu Interreg Polska-Słowacja!

Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Wyczyść
2022-08-08 14:27:22

Logo Interreg PL-SK

Entuzjastów chodzenia po górach, mieszkańców, turystów, rodziny z dziećmi oraz wszystkie osoby zainteresowane współpracą na polsko-słowackim pograniczu zapraszamy do Szczyrku!

Czekamy na Państwa 20 sierpnia br. w Szczyrku pod wiatą na Solisku, powstałą w ramach mikroprojektu Beskidy! Kochaj, szanuj, doceniaj! zrealizowanego przez Gminę Szczyrk we współpracy ze słowacką Gminą Zubrohlava. Na stoisku promocyjnym, w godzinach od 8.30 do ok. 14.00, osoby zainteresowane polsko-słowacką współpracą, będą mogły spotkać się z pracownikami Regionalnego Punktu Kontaktowego Interreg Polska-Słowacja w województwie śląskim, poznać efekty zrealizowanych projektów, dowiedzieć się jakie są założenia programu Interreg Polska-Słowacja 2021-2027. Na naszym stoisku dostępne będą m.in. materiały opracowane przez beneficjentów transgranicznych projektów – mapy, publikacje i inne, kierowane do turystów odwiedzających polsko-słowackie pogranicze. Dla najmłodszych przewidziane są kolorowanki, quizy, rebusy połączone z drobnymi upominkami!

Spod wiaty o godz. 9.00 startuje górska wycieczka z przewodnikiem pn. W zdrowym ciele, jasny umysł, organizowana przez Gminę Szczyrk w ramach akcji Przewodnik czeka. Chętnych na wyjście w góry zachęcamy do zapisów (szczegóły na  plakacie).

Serdecznie zapraszamy!


Plakat informacyjny - górska wycieczka z przewodnikiem
Plakat informacyjny - górska wycieczka z przewodnikiem
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis


{captcha_ocena}
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś